Helly

Uff :-)

2. dubna 2013 v 12:12 | Helly
Ahoj hubňulky :-)
Dlouho jsem se neozvala, ale pořád válčím :-) Mám 19tý den s Jill a pořád se na sobě snažím makat :-) Přidávám fotku

Zadek už je lepší, ale přiznávám, že pořád to není ani zdaleka takový ten pěkně kulaťoučký. Nohy se o něco zmenšily, ale taky pořád nejsou úzké.
Dneska jsem si dala jen sváču a oběd, a už jíst nebudu, vzhledem k tomu, že Velikonoce jsem trávila s nejmilejším, a ten do mě cpal všechno, co bylo po ruce :-) Odpoledne se chystám na nějakou větší procházku, pak vám řeknu, kolik jsme našlapali kilometrů :-)
Jak se máte vy? Já se mám naprosto skvěle, ve všem se mi tak nějak daří, a jsem spokojená :-)

Třikrát hurá

25. března 2013 v 9:39 | Helly
Ahoj holky, konečně jsem se vrátila do normálního režimu, a můžu vám napsat.
V sobotu byla ta moje slavná oslava. Dostala jssem nádherné dárky, všichni mě mile překvapili... Bratr mi dal váhu (kterou doma už tak 5 let nemáme), takže jsem byla nadšená, a těšila jsem se, až se dnes ráno zvážím. Na oslavě jsem ani moc neujídala, prostě jsem na to neměla chuť. Večer jsme vyrazili slavit na zábavu do místního putiku :-D Dostala jsem hobla, a jelikož jsem měla volné tričko, lezlo mi břicho. Po tom mi kamarádka, která tam obsluhuje říkala, že když mi dávali toho hobla, že se úplně pozastavila nad tím, jak jsem hubená. Že by to bylo poznat? :-)
Dnes jsem si teda asi po půl roce stoupla na váhu. V říjnu mi ukazovala 55kg, tak jsem myslela, že na tom budu tak nějak podobně. PRD! 49.6kg!! :-) Bohužel, člověk by si řekl, že když mám 163cm a tuto váhu, budu hubeňour, ale moje nohy jsou opravdu veliký :-/ Takže makám dál :-)

Pomalu ale jistě

21. března 2013 v 9:46 | Helly
Neodolala jsem, a musela jsem se dneska změřit. Já vím, měřila jsem se v pondělí a dneska je čtvrtek, ale přeece jen... Čísla v závorkách jsou z pondělí, tak kde je jen jedna hodnota se moje míry nezměnily. Ale jsem ráda, neskutečně, že se to mění takto každým dnem :-)
Včera večer s nejmilejším, opět :-D Že prý bysme si mohli dát párky v rohlíku (v 8 večer, tak si dokážete představit, co to pro mě bylo), ale nechtěla jsem ho odmítnout, tak jsem prostě jeden snědla... dneska naštěstí budu brzo doma ze školy, takže si dám nějaké to cvičení navíc :-)
Paže: 24 (23cm)
Prsa: 80cm
Pas: 63 (65cm)
Břicho: 73 (76cm)
Boky: 83cm
Zadek: 89cm
Stehno (nejširší část): 50.5 (51cm)
Stehno (u kolene): 40 (41cm)
Dneska mám poslední den lvl 1 s Jillian, tak i ho pořádě užiju :-)
Jdu si udělat rýžovou kaši meruňkovou (201 kcal), vypiju aspoň hektolitr vody a pojedu do školy (s sebou jenom banán), protože už pozítří je moje oslava, a nehodlám tam vypadat jak soudek ;-)
Mějte se krásně, večer přidám nějaké inspirační obrázky :-)

Dělám na tom 16 hodin denně :)

19. března 2013 v 19:17 | Helly
Zrovna mám notebook položený mezi roztaženýma nohama, a tak vám píšu a u toho se protahuju. Protože protažená stehna vypadají přece jenom lépe :-)
Zrovna jsem docvičila 8. den 30DS a chystám se na posilování bříška, tentokrát ne podle videa, ale podle sebe, a dám si i nějaké cviky na zadeček. :-) S přítelem jsem dnes odpoledne kuchtila bramboráky, a pár jsem si jich dala. Výčitky nemám, nechci dělat dusno, chutnají mi, a navíc si to odcvičím :-) Zítra si pojedu vybrat ještě nějaké oblečení, jelikož v sobotu slavím narozeniny a máma mi sama nic nevymyslí, tak doufám, že se narvu do něčeho, co se mi bude líbit. Pokud nebudu vypadat moc tragicky, přidám vám sem fotku.
Holky, když jste na sobě začly takto pracovat, začaly jste se o sebe celkově víc starat? Já si teď totiž připadám tak nějak líp, a tak jsem si řekla, že celkově na vzhledu zapracuju. Jelikož mám od přírody skoro černé vlasy, mám i tmavé chloupky (ne teda jak chlap, jsou jemné, ale dost tmavé), tak jsem si je třeba na břiše vytrhala (au), a vypadá to mnohem líp :-) Taky jsem vzhledem ke kladným ohlasům začla jíst pilule na podporu růstu vlasů, tak jsem zvědavá :-)

Všechno je fajn

19. března 2013 v 9:23 | Helly
Včerejší den byl fajn, v 5 jsem si uvařila sóju (kterou miluju) s rýží, pak jsem si zacvičila Jill, párkrát jsem odházela sníh (protože ho napadala snad tuna), a celý večer jsem strávila s nejmilejším :-) U něj nikdy nemám chuť jíst, takže výhoda jako prase :-) Bylo fajn se vedle něj ráno probudit, přitulit se, a být spokojená. :-)
Teď jsme si dala borůvkovou Activii, spíš proto, abych vůbec něco snídala, protože po ránu mám stažený žaludek, k obědu mám zase něco u b., ale to nějak neřeším, má dietu kvůli žlučníku a úplně tím žije, takže to bude blaf bez chuti, ale taky bez tuku.
Včera jsem pročítala diskuze o hubnutí, a viděla jsem pár fotek, které mě teda neskutečně nakoply. Proto se ráda rozloučím se všema nechutnejma smaženejma jídlama, čokoládama a vším ostatním. Prostě se nemůžu dočkat, až bude teplo a já si obleču nové věci, co jsem si nakoupila, obuju nové botky a vyrazím v kraťasech s krásně štíhlýma nohama :-)
Dneska bude doma moje milovaná matka, takže si krom Jill ani nic pořádně nezacvičím. :-/ Tím spíš si budu hlídat jídlo :-) Mějte se, a držte se :-)

Soví den

18. března 2013 v 10:00 | Helly
Pro začátek moje míry (to jsem měřila naposled, když mi bylo tak 15)

Paže: 23cm
Prsa: 80cm
Pas: 65cm
Břicho: 76cm
Boky: 83cm
Zadek: 89cm
Stehno (nejširší část): 51cm
Stehno (u kolene): 41cm

Nevím proč, ale dneska si příjdu jako absolutní slon. Možná je to z toho banánového koktejlu, co jsem včera večer vypila. :-/ Teď jsem si dala trochu jahodového zákysu, čeká mě ještě oběd u babičky (který je díky bohu dietní), a pak hurá do Brna, kde budu courat, a tím pádem už si dneska opravdu nic jiníého nedám.

Slibovaná videa.
Cvičím Jillian, ale to asi všechny znáte. Dneska mám sedmý den prvního levelu, a musím říct, že nějakou tu změnu na sobě vidím. :-)

Co se týče břicha, cvičení je náročné, ze začátku si vždycky myslím, že umřu, ale jsou po něm vidět výsledky opravdu rychle. TADY

Zadek, který považuju za nejhorší část svýho těla (spolu se stehny)... Snažím se denně jít se psem alespoň na hodinku nějakou rychlejší chůzí a v terénu, a pokud stíhám, tak si každý den dám ještě tohle cvičení. TADY

Jak nesnáším víkendy

17. března 2013 v 14:57 | Helly
Víkendy jsou prostě na hovno. Máti je doma, vaří šílený obědy, který jsem nucená jíst... ještě že odpoledne a večery můžu trávit s nejmilejším. Dnešní oběd a doba kolem něj byla šílená, do 2 jsem musela sníst koláč, polívku a ještě nechutně slanou omáčku s houskovým knedlíkem. Fuj. Naštěstí od těch dvou se to tady rozprchlo, a tak nebudu jíst už nic, a budu se těšit na zákys, který si dám ráno. Jinak mám za sebou šestý den s Jillian a musím říct, že na břiše jsou vidět výsledky, jelikož večer nejsem jako sud :-)
Hrozně mě baví na sobě makat, představa toho, že bude léto a já s NÍM někam půjdu, a klidně se budu moct promenovat v plavkách, a hlavně budu mít spoustu fotek, které se nebudu stydět nechat vyvolat a dát do alba... :-)
Zítra se ozvu i s várkou cvičení, která na mě osobně mají vliv :-)

A takhle to všechno začíná

14. března 2013 v 8:33 | Helly
Ahoj holky,
nějaký ten den už procházím hubnoucí blogy, a začala jsem is uvědomovat, že vlastně vypadám docela strašně. Když jdu do školy, potkávám vě městy stovky holek, které jsou hubeňoučké. A když se pak podívám na sebe? Sakra! Jsem naštvaná. Nejsem nějaká obézní, ale moje nohy jsou jako dva sloupy, zadek je v šíleným stavu, o bocích ani nemluvím, když si vezmu kalhotky s pevnější gumou, zaříznou se mi a vypadá to strašně (což vzhledem k tomu, že mám od nového roku nového přítele není moc příjemné), a ani moje břicho není zrovna ploché.
Proto, před dvěma dny jsem začla se 30 days shred, jím 3 jídla denně, a celkově se snažím hýbat vždycky, když to jde.
Říkám si, že to chci udělat pro sebe, abych mohla mít hezké fotky z Ameriky (zřejmě tam v létě poletím za sestrou), z Anglie, kam pojedu s přítelem (nejsem milionářka, vyhrála jsem poznávací zájezd pro dva), chci vypadat dobře, když s NÍM někam půjdu, chci se mu líbit.
Dost mluvení, přidám svoje fotky.
 
 

Reklama